Kurucumuz Cemal Yücesoy’un temelini 1989 yılında attığı Yücesoy Mühendislik olarak, içinde bulunduğumuz gayrimenkul sektörünün ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle ülkemiz adına daha fazla sorumluluk almak ve daima üretmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne, İzmir’de 40’ın üzerinde prestijli projeyi hayata geçirerek, İzmir’in yatırım yaptığımız bölgelerine değer kattık. Kentimizin mevcut ve olası potansiyellerini görerek, ilçelerin merkezi değerlerini yükseltmek ve yeni kent merkezleri oluşturmak, İzmir’i bütünüyle hak ettiği değere kavuşturmak asıl hedefimiz oldu.

İzmir’in çevresinde yarattığımız istihdam ve şehirleşme ile çevreyi merkeze taşıyan konutlar ürettik. İzmirlilerin tüm insani beklentilerini dikkate alarak ulaşılabilir fiyatlarla ve talebe yönelik ürettiğimiz konut projeleriyle, İzmir’in marka gayrimenkul şirketlerinden biri konumuna yükseldik.

Yücesoy Mühendislik olarak misyonumuz; insanları konforlu yaşam şartlarıyla buluştururken, onları yeşil alanlardan ve ulaşım ağından mahrum bırakmayan; fiyat politikasını belirlerken insaf ve imarı birlikte gözeten bir marka olabilmektir.

Doğaya Saygı

Hammadde kaynağından, son ürüne kadar her aşamada; çevre dostu teknoloji ve modern yapı malzemeleri ile üretim yapan çevreci yaklaşımı benimsiyoruz.

Topluma Saygı

Firma politikası olarak; parçası olduğumuz toplumun çıkarlarına ve faydasına hizmet eden, ulaşılabilir kaynak üretimi sağlıyoruz.

Kente Saygı

Yerel mimari kodların izinde, kent siluetine değer katan ve kent belleğine kazınacak ikon yapılar üretiyoruz.